Best Western Hotel Trybunalski

Lokalizacja

Województwo łódzkie, do którego należy także Piotrków Trybunalski, od lat uważane jest za polską kolebkę włókiennictwa, ale i stref przemysłowych. Nie bez powodu więc miasto odwiedzane jest przez licznych przedstawicieli branżowych celem spotkań, konferencji i szkoleń. Aglomeracja pełna jest jednak historycznych zabytków, które warto zobaczyć będąc w tych rejonach. Best Western Hotel Trybunalski to obiekt zlokalizowany w centrum miasta, zaledwie 200 metrów od dworca kolejowego, który stanowi doskonałą bazę komunikacyjną. Chcąc jednak wybrać się na spacer, klimatycznymi uliczkami miejscowości, w łatwy sposób i w zaledwie kilka minut można dotrzeć do ścisłego centrum, charakteryzującego się mieszaniną epokowych konstrukcji architektonicznych i efektownego rynku, na którym można przysiąść i wypić aromatyczną kawę.

Pokoje i infrastruktura

Kameralny, ale bardzo nowoczesny Best Western Hotel Trybunalski oferuje 55 komfortowych pokoi o wysokim standardzie, wyposażonych we własne łazienki z kabinami prysznicowymi, komfortowe łóżka, telewizor, oraz bezprzewodową sieć internetową WI FI. Warunki lokalowe sprzyjają zatem wypoczynkowi, ale ich klimatyczny nastrój i stonowane kolory pobudzają do skupienia myśli, w przypadku przewidywanych spotkań biznesowych. Smaki gości są dopieszczane przez hotelową restaurację, która serwuje dania na najwyższym poziomie, specjalizując się w tradycyjnej kuchni polskiej, lub urozmaiconych, międzynarodowych aromatach. W zaciszu restauracji można o każdej porze wypić smaczną kawę, lub zrelaksować się przy drinku wieczorową porą. Hotel dba także o osoby niepełnosprawne udostępniając komfortową windę, a hotelowa recepcja czynna jest całą dobę, pomagając wszystkim zakwaterowanym. Dużym udogodnieniem jest także bezpłatny parking, znajdujący się na terenie obiektu.

Sale konferencyjne

Wiedząc o branżowym profilu, który determinuje większość gości do odwiedzania Best Western Hotel Trybunalski, obiekt udostępnia przestronne, klimatyzowane sale konferencyjne, które są zawsze przygotowane na przeprowadzenie spotkań. Pomieszczenia są wyposażone w niezbędne narzędzia w postaci sprzętu audiowizualnego, oddanego do użytku organizatorów. Cała infrastruktura obiektu, wraz z profesjonalną i zawsze pomocną kadrą, jest dostosowana do potrzeb grup szkoleniowych lub konferencyjnych, które nie muszą martwić się o zaplecze spotkania.

1 thought on “Best Western Hotel Trybunalski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *