Co należy zrobić żeby założyć własną firmę w Norwegii?

Osoby, które chcą mieć firmę w Norwegii, powinny mieć świadomość, że wiele formalności nie jest wymaganych przed założeniem firmy. W porównaniu do Polski proces by otworzyć biznes w Norwegii jest nieskomplikowany i nie powinien zająć... Read More | Share it now!

Jak rozliczyć swoje podatki w Belgii?

Osoby, które osiągają swoje dochody w Belgii, mają obowiązek opłacania tam swoich podatków. W jaki sposób je rozliczać? Sprawdź informacje na ten temat! Jakie podatki płaci się w Belgii? W Belgii na podatników nakłada się różne podatki... Read More | Share it now!

Jednoosobowa firma w Danii – jak wykonać rozliczenie roczne?

Duńskie firmy jednoosobowe mają obowiązek corocznego rozliczania się z fiskusem. W jaki sposób wykonać rozliczenie jednoosobowej działalności gospodarczej w Danii? Jak opodatkowana jest jednoosobowa działalność w Danii? Najczęściej... Read More | Share it now!

Projekty domów z częścią usługową: jak wybrać i gdzie zamówić najlepszy plan?

Twój domowy biznes może obejmować niektóre z tych usług, takie jak salon fryzjerski, szkoła językowa, gabinet lekarski. Jak wybrać najlepszy projekt budowlany dla swojej powierzchni usługowej? Jakie są zalety domów z powierzchnią... Read More | Share it now!