Ile kosztuje proteza piersi?

Mastektomia to zabieg, który może odebrać pewność siebie oraz samoakceptację. Na szczęście w dzisiejszych czasach można zakupić szereg produktów, które pomogą odzyskać dobre samopoczucie. Warto odwiedzić jest sklep dla amazonek, gdzie można znaleźć szeroki wybór przydatnych produktów i akcesoriów. Największym zainteresowaniem cieszą się protezy piersi.

Jakość wykonania

Oczywistym jest, że im wyższa jakość protezy, tym wyższa cena. Warto postawić jest na model znanego i cenionego producenta. Na rynku można znaleźć wiele tanich produktów, jednak ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Duże znacznie ma standard materiałów zastosowanych do produkcji. Muszą być one certyfikowane, gdyż tylko takie tworzywa są w pełni bezpieczne dla skóry. Nowoczesne protezy piersi wykonywane są z troską o najmniejsze detale. To właśnie dzięki temu prezentują się tak subtelnie i naturalnie. Ich cena wynosi około 500-600 zł. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że jest to zakup na długie lata.

Komfort użytkowania

Właściwie dopasowana proteza piersi gwarantuje najwyższy poziom komfortu. Jest ona niemal niewyczuwalna. Nie wywołuje odparzeń, czy też podrażnień. Duże znaczenie ma również przyczepność powierzchni – szczególnie, jeśli proteza nie będzie chowana w kieszonce stanika. Czasami lepiej jest zapłacić nieco więcej. Na wygodę użytkowania protezy wpływa również posiadany biustonosz. Musi on zapewniać dostateczne jej podtrzymanie. Bielizna dla amazonek występuje w tak wielu wariantach, że dobór nie będzie żadnym problemem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *