Rozstanie z ex – jak ją odzyskać i naprawić relację?

Gdy uważasz, że rozstanie jest błędem, możesz spróbować go naprawić. Jak odzyskać byłą dziewczynę i odbudować relację tak, by znów żyć razem szczęśliwie? Sprawdź te porady!

Przemyślenia

Zanim zdecydujesz się na kontakt, przemyśl to, jak naprawić relację ze swoją byłą dziewczyną czy żoną. Powrót do siebie bez gotowości i chęci do zmian najczęściej okazuje się krótkotrwały.

Gdy zatem jesteś zdeterminowany do tego, by znów być ze swoją ex, i chcesz, by wasz związek był lepszy niż kiedyś, zastanów się nad przyczynami rozstania, swoimi błędami i zmianą w swoim zachowaniu, by znów do nich nie doprowadzić.

Kontakt

Nie kontaktuj się ze swoją byłą od razu po rozstaniu, gdy emocje jeszcze nie opadły. Pamiętaj o tym, żeby nie bombardować je od razu telefonami i wiadomościami, lecz dać jej kilka dni czasu bez żadnego kontaktu, by po rozstaniu ochłonęła.

Zatem, jak odzyskać byłą, gdy już minie kilka dni? Zadzwoń do niej albo napisz z propozycją spotkania. Nie wyjawiaj jednak od razu swoich planów. Umów się na rozmowę w cztery oczy, najlepiej na neutralnym gruncie, na przykład na spacer. Wejdź na stronę odzyskacbyla.com.pl i dowiedz się jak odzyskać byłą.

Rozmowa

W trakcie rozmowy z byłą skoncentruj się na przekazaniu jej informacji, że rozumiesz wasze przeszłe problemy, dostrzegasz swoje błędy i jesteś gotowy na zmiany. Podkreśl, że żałujesz i że przepraszasz, ale nie kajaj się. Zaznacz też, że dziewczyna jest dla Ciebie bardzo ważna.

Pomocne porady dotyczące powrotu do byłej możesz znaleźć także w poradnikach przygotowanych dla mężczyzn, które dokładnie pokazują, jak krok po kroku zmienić swoje nastawienie i skutecznie odzyskać ex dziewczynę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *