Best Western Hotels & Resorts – bogata oferta

Każdy hotel powinien cechować się przede wszystkim profesjonalizmem. W ten sposób goście przebywający w takim miejscu będą czuli się komfortowo, a także z całą pewnością powrócą przy kolejnej okazji.

Ciekawa historia sieci hotelowych

Strona internetowa bestwestern.pl oferuje wybór najlepszego hotelu. Best Western Hotels & Resorts to bardzo popularna sieć hotelowa, która powstała w 1946 roku. Jej założycielem jest ambitny Merile Key Guertin. Na początku działalności w sieci hotelu panowała nieformalna wymiana informacji, a także rekomendacji w całej grupie hoteli o małym standardzie. Obecnie hotele są bardzo niezależne i stanowią własność prywatnych deweloperów. Główna siedziba hotelu znajduje się w Stanach Zjednoczonych, a dokładnie w stanie Arizona, w mieście Phoenix. Cała sieć hotelowa działa tworząc wspólną markę w formie porównywalnej do spółdzielni. Stowarzyszone hotele korzystają z efektu skali, dzięki temu budują swoją dominację nad konkurencją. Marka stała się bardzo rozpoznawalna, ponieważ dba o swoich pracowników – wysyła ich na liczne szkolenia, dzięki temu oni są w stanie profesjonalnie podejść do każdego gościa.

Oferta hotelowa

Best Western Hotels & Resorts to sieć hotelowa, która ma na prawdę wspaniałą ofertę. Hotele znajdują się w ponad stu krajach. Dlatego właśnie niezależnie od tego, gdzie wyruszamy, możemy skorzystać z tej sieci hotelowej. W Polsce można znaleźć tą sieć na przykład w takich miastach, jak: Gdańsk, Kielce, Białystok, Warszawa, Kraków, Gdynia, Rzeszów, Olsztyn, Katowice i wiele innych. Hotele Best Western oferują przede wszystkim na prawdę przyjazne otoczenie, a także profesjonalny personel, który zapewni gościom świetne warunki i atmosferę. Każdy hotel cechuje się bardzo dobrej jakości Internetem, a także codziennymi śniadaniami, które są wliczone w cenę noclegu. Goście otrzymują klucze do wspaniałych pokojów, które są urządzone w bardzo stylowy i elegancki sposób. Pokoje wyposażone są w bardzo dobrej jakości sprzęt elektryczny – telewizor z płaskim ekranem. Oprócz tego w każdym pokoju znajdziemy zestaw do parzenia kawy lub herbaty i biurko do pracy. Bardzo dużo hotelów wyposażonych jest dodatkowo w małą lodówkę i mikrofalówkę – dzięki temu goście hotelowi będą mogli sobie przygotować samodzielnie posiłek bez względu na godzinę. W hotelu jest również dostęp do drukarki.

Best Western Hotels & Resorts to wspaniała sieć hotelowa, która na prawdę bardzo dobrze dba o każdego gościa, który przebywa w hotelu. Wyjątkowa przyjemność podczas podróżowania jest gwarancją tego miejsca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *