Chłodzenie cenne nie tylko latem

Jest taka przestrzeń, która pozwala zachować pełną świeżość wielu różnorodnych produktów spożywczych. Przestrzeń ta jest specjalistyczna i kompleksowo wyposażona. W innym przypadku nie spełniałaby tak dobrze swoich funkcji. O jakiej przestrzeni mowa? Będą nią profesjonalne komory chłodnicze w Częstochowie, dostępne u polecanego i chwalonego producenta. Poznajmy ich funkcjonalność nieco bliżej.

Głównie dla gastronomii

Branża gastronomiczna zaliczana jest do takich branż, w których najbardziej ceni się wykorzystanie profesjonalnych komór i drzwi chłodniczych. Dobrze stawiać na te wyprodukowane w Polsce i dostępne w ofercie firmy Damfrost. Komory i drzwi chłodnicze bowiem właśnie w Częstochowie można zamówić w opcji wykonania na specjalne zamówienie. To jednak nie wszystko – bo specjaliści z przedsiębiorstwa Damfrost zajmą się również montażem i uruchomieniem zamówionych komór chłodniczych. Wybierając tę opcję można mieć pewność, że zlecenie zostanie wykonane w pełni profesjonalnie i tak, jakbyśmy sobie tego życzyli.

Drzwi chłodnicze pod wymiar

Bez skutecznego chłodzenia przechowywanie różnorodnych produktów spożywczych nie byłoby możliwe. Komory chłodnicze w Częstochowie to jednak to cała oferta. W tej bowiem znajdziemy także solidne drzwi chłodnicze dostępne również w opcji na zamówienie. Najczęściej wykonuje się je

z płyty warstwowej Glasbord wyposażonej w rdzeń poliuretanowy. Dodatkowym zabezpieczeniem dla tychże drzwi pozostaje solidna obróbka wykonana z wykorzystaniem stali nierdzewnej.

Oferta Damfrost dla wymagających

Komory chłodnicze w Częstochowie czy drzwi chłodnicze to produkty z najwyższej półki, chętnie kupowane i polecane przez wielu użytkowników. Produkty te doceniane są nie Tylkowa wyjątkową trwałość wykonania, ale i atrakcyjność estetyczną wykończenia. Do tego nienależny zapomnieć i o wysokiej odporności na substancje kwasowe i korozję co sprawia, że z pełnej funkcjonalności urządzeń chłodniczych korzystać można przez naprawdę długi czas. Dodajmy jeszcze, że komory chłodnicze w Częstochowie wyróżnia też znakomita izolacyjność ciepła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *