Odzyskanie byłej dziewczyny jest możliwe. Jak to zrobić?

Twój związek niedawno się zakończył, a Ty nie możesz pogodzić się z odrzuceniem? Chcesz wrócić do swojej byłej dziewczyny albo do żony? To możliwe, ale tylko wtedy, gdy spełnisz kilka ważnych warunków. O czym musisz pamiętać?

1. Przeanalizuj przyczyny rozstania

Do rozstania się dwóch osób dochodzi zawsze na skutek określonych przyczyn. Może być to utrata zainteresowania, problemy w komunikacji, ale także zdrada.

Gdy chcesz dowiedzieć się, jak odzyskać byłą dziewczynę która zerwała, na początku przeanalizuj przyczyny rozstania. Na tej podstawie możesz odpowiedzieć sobie na pytania:
– Czy warto wracać do byłej dziewczyny, żony?
– Co zrobić, aby ją odzyskać?

Gdy rozstanie było spowodowane Twoją postawą, na przykład trudnościami w komunikacji, nałogami czy niewystarczającą ilością czasu poświęcaną na związek, zmień to.

Gdy jednak przyczyną była zdrada z jej strony, wtedy kwestia, jak odzyskać żonę czy byłą dziewczynę, jest już bardziej złożona. Prośby o powrót w takiej sytuacji mogą okazać się nieskuteczne, a Ty nie będziesz czuł się dobrze w związku.

2. Zacznij działać

Gdy jesteś zdeterminowany do tego, aby wrócić do byłej dziewczyny, w takim przypadku pamiętaj o tym, by zmienić siebie i pokazać, że związek z Tobą znów jest atrakcyjną perspektywą. Jak odzyskać byłą dziewczynę skutecznie?

– Zmień swoje życie – możesz zrobić to także z pomocą psychologa.
– Zacznij spędzać czas na różnych aktywnościach, na przykład uprawianiu sportów, spotkaniach z przyjaciółmi, podróżach.
– Nie staraj się znajdywać ukojenia w ramionach innej kobiety.
– Daj swojej byłej dziewczynie przestrzeń do namysłu – skontaktuj się z nią pierwszy raz po paru tygodniach od rozstania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *