Best Western Hotel Portos

Hotel Portos mieści się w warszawskim Mokotowie, w jednej z najbardziej urokliwych i niesamowitych dzielnic stolicy Polski, u zbiegu ul. Jana III Sobieskiego i al. Generała W. Sikorskiego. To niezwykle dogodne położenie sprawia, że hotel rocznie odwiedza tysiące zadowolonych gości. Hotel Portos Warszawa to wręcz doskonała baza wypadowa, ponieważ znajduje się on w bliskim sąsiedztwie wielu kompleksów rozrywkowo-sportowych. Jest tu hala widowiskowo-sportowa Arena, Centrum Sadyba Best Mall, lodowiska Stegny, Galeria Mokotów, a także znane trasy widokowe (tzw. Trakt Królewski). Pomimo bliskości do rozrywkowych miejsc na mapie Warszawy, sam hotel zapewnia gościom odpoczynek w cichej i bardzo spokojnej okolicy parkowej. Z kolei dobry dostęp do szlaków komunikacyjnych i infrastruktury drogowej sprawia, że dojazd do samego centrum Warszawy, czy też dworca autobusowego/kolejowego lub lotniska, nie nastręcza żadnych problemów i nie stresuje zabieganych gości.

Idealne pokoje w Best Western

Best Western Hotel Portos oferuje swoim gościom dostęp do 225 komfortowych i bardzo nowocześnie urządzonych pokoi. Wśród nich znajdują się pokoje w standardzie LUX, PREMIUM LUX, a także w wersji STUDIO. Hotel zadbał o każdy, nawet najmniejszy szczegół swojego wyposażenia, a wszystko po to, by osobom korzystającym właśnie z tego hotelu jako z bazy noclegowej, zapewnić optymalne warunki do wypoczynku lub spotkań biznesowych. W każdym pokoju (bez względu na standard) goście mają do dyspozycji telefon, telewizor w technologii LCD, bezpłatny Internet, a także niezwykle przydatną suszarkę do włosów. Gościom wypoczywającym w pokojach utrzymanych w standardzie PREMIUM LUX, udostępniono zestaw do parzenia kawy i herbaty, bezprzewodowy dostęp do Internetu, dostęp do codziennej prasy, podstawkę pod laptop, a nawet pantofle kąpielowe.

Uczta smakoszy Best Western Hotel Portos

Nie można również pominąć informacji, że Best Western Hotel Portos dysponuje wyśmienitym zapleczem kulinarnym, a goście mogą wybierać z bardzo rozbudowanego menu hotelowej restauracji, która serwuje najsmaczniejsze przepisy z kuchni międzynarodowej. Goście mogą rozkoszować się posiłkiem w eleganckiej restauracji, która swoim stylem nawiązuje do magicznego klimatu Paryża. Restauracja jednorazowo jest w stanie pomieścić nawet do 120 osób. Osoby, które chciałyby się zrelaksować, mogą skorzystać z usług bardzo komfortowo przygotowanego baru, które oferuje profesjonalny serwis barmański. To idealne miejsce na kieliszek dobrego trunku po ciężkim dniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *