Jakim wymaganiom powinno sprostać oprogramowanie magazynowe w 2020 roku?

W 2020 roku pytanie, czy oprogramowanie magazynowe to rzeczywiście dobry wybór, jest już bezcelowe. Dziś to podstawa funkcjonowania większości magazynów. Teraz dyskusja koncentruje się wokół innej kwestii – jaki program magazynowy może sprostać potrzebom współczesnych firm?

 

Prosta i intuicyjna obsługa

Czasy, gdy programy magazynowe były skomplikowane i wymagały wielogodzinnych szkoleń, już dawno minęły. Program do obsługi magazynu w 2020 roku jest przede wszystkim prosty i intuicyjny, aby mógł korzystać z niego każdy.

 

Ten wymóg spełnia oprogramowanie LoMag, które wyróżnia się przyjaznym, graficznym interfejsem użytkownika. To jeden z najpopularniejszych programów magazynowych w Polsce – korzysta z niego przeszło 10 tysięcy użytkowników.

 

Szeroka gama funkcji i dodatkowe moduły

Łatwa obsługa nie musi jednak oznaczać ograniczonej liczby funkcjonalności. Zarządzanie ruchem, tworzenie dokumentów, raportowanie to tylko kilka z nich.

 

Dla usprawnienia pracy magazynu w 2020 roku kluczowe jest też wsparcie dla czytników, kolektorów danych i drukarek etykiet towarowych, które także oferuje program LoMag, a dzięki dodatkowym modułom można skutecznie dopasować go do potrzeb każdego magazynu.

 

Niezawodność i bezpieczeństwo pracy

Niezwykle istotne jest także stabilne, niezawodne działanie programu magazynowego, dzięki czemu zarządzanie nawet dużym magazynem nie będzie wiązało się z ryzykiem.

 

W 2020 roku przyszłościowy wybór to oprogramowanie magazynowe bazujące na chmurze, czyli gromadzące dane na zewnętrznych serwerach. LoMag także wspiera taką technologię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *